Pomorskie Przedsiębiorstwo
Mechaniczno-Torowe
Spółka z o.o. w Gdańsku

wiadomości


pl en de
news_fotoPomorska Nagroda Jakości 2011-11-18
Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować, że Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o. (PPM-T Sp. z o.o.) została laureatem XV jubileuszowej edycji konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości i otrzymała „Nagrodę Specjalną Wojewody Pomorskiego”. Z ponad 500 nominowanych przedsiębiorstw z województwa pomorskiego Kapituła wytypowała do ścisłego finału 13 najlepszych przedsiębiorstw, w tym PPM-T Sp. z o.o.
Gala finałowa z udziałem przedstawicieli firmy: Prezesa Zarządu Pana Pawła Kanabaj i pracownika działu ekonomicznego Pani Anety Bobrowskiej odbyła się w piątek 18 listopada 2011 r. w sali widowiskowej w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku.

Konkurs organizowany jest przez Pomorską Radę Federacji SN NOT w Gdańsku wraz z Polskim Rejestrem Statków i Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza i jest najważniejszym wydarzeniem mającym uhonorować najbardziej dbające o jakość swoich usług i produkcji firm w regionie.
Tradycje tego konkursu sięgają roku 1997, kiedy zainaugurowano go pod nazwą Gdańskiej Nagrody Jakości. Konkurs o PNJ ma pomóc firmom w konkurowaniu z przedsiębiorstwami, nie tylko z Polski ale również z Unii Europejskiej, znakomicie przyczynia się do promocji nowoczesnych koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem oraz wzrostu konkurencyjności pomorskich firm.
news_fotonews_fotonews_foto
news_fotonews_fotonews_foto
news_fotonews_fotonews_foto

[ powrót ]