Pomorskie Przedsiębiorstwo
Mechaniczno-Torowe
Spółka z o.o. w Gdańsku

wiadomości


pl en de
news_fotoLider Rynku 2011 Euro Leader 2011-05-27
W dniu 27 maja 2011 r. w Warszawie w hotelu Sheraton odbyła się uroczysta XII Gala Finałowa na której zostały wręczone nagrody laureatom konkursu LIDER RYNKU 2011 EURO LEADER.

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Spółka z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu Pana Pawła Kanabaj i Dyrektora ds. Mechanicznych Pana Eugeniusza Dąbka otrzymała tytuł LIDERA RYNKU 2011 jako najlepsza w Polsce firma w zakresie robót związanych z budową dróg szynowych i kolei podziemnej oraz tytuł EURO LEADER przyznawany przez Kapitułę „Europejskiego Konkursu Promocyjnego EURO LEADER” wyróżniającym się laureatom tytułu „LIDER RYNKU”.

Otrzymana nagroda jest efektem ciężkiej pracy wszystkich pracowników firmy, którym w tym miejscu należą się szczególne podziękowania i gratulacje.
Ponadto przedstawiciel naszej Spółki wszedł do Zarządu Forum Liderów Polskich, wybrany przez Zebranie Ogólne Laureatów w dniu 27 maja 2011r.

Konkurs organizowany jest od 2000 r. przez INTERRES INTERNATIONAL FAIR Sp. z o.o. w celu wyróżnienia i promocji firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs wyłania liderów oraz pozwala lepiej wykorzystać atuty lidera.
news_fotonews_fotonews_foto
news_fotonews_fotonews_foto
news_fotonews_foto

[ powrót ]